Chrupki kukurydziane Borowik

pl en

Certyfikat BIO EKO

Miło nam poinformować Państwa, iż firma „BOROWIK S.C.” otrzymała Certyfikat Producenta Produktów Organicznych wydany przez DQS Polska sp.z o.o.  PL-EKO-11. Firma „BOROWIK S.C. „gwarantuje, że Klient kupując produkt z tym znakiem ma pewność, że został on wyprodukowany zgodnie z rejestracyjnymi normami jakościowymi oraz że jest pod kontrolą organów certyfikujących. Otrzymany certyfikat pozwala nam zgodnie z prawem obracać produktami pochodzenia organicznego. Dzięki niemu łańcuch dostaw do klientów detalicznych ekologicznych produktów certyfikowanych jest w pełni kontrolowany.

Dlaczego warto?

Dlaczego warto wybierać produkty z Certyfikatem?

Żywność ekologiczna nazywana BIO lub ORGANIC to żywność:

  1. bez użycia nawozów sztucznych
  2. bez zastosowania GMO
  3. bez środków zapachowych i polepszaczy smaku
  4. bez sztucznych barwników

Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie  producentów certyfikowanej żywności EKO.

ANDRZEJ BOROWIK


„BOROWIK S.C.” otrzymała Certyfikat Producenta Produktów Organicznych wydany przez DQS Polska sp.z o.o.  PL-EKO-11. Firma „BOROWIK S.C. gwarantuje, że Klient kupując produkt z tym znakiem ma pewność, że został on wyprodukowany zgodnie z rejestracyjnymi normami jakościowymi oraz, że jest pod kontrolą organów certyfikujących.

Czytaj dalej

W firmie używany jest Rewitalizer wody Grander


Skontaktuj się z nami!

Na dzień dzisiejszy współpracujemy z wieloma firmami, hurtowniami, sieciami handlowymi oraz firmami z zagranicy. Mając na uwadze rozwój naszej firmy oraz rozpoznawalność naszych produktów zapraszamy do współpracy hurtownie i sieci handlowe. Nasza firma lubi wyzwania i potrafi dostosować się do wymagań.