Chrupki kukurydziane Borowik

pl en

O firmie

Firma Borowik - Przetwórstwo Spożywcze s.c. została założona w 1986 roku przez Teresę i Andrzeja Borowik w Legionowie. Od początku naszym priorytetem była jakość naszych wyrobów. Aby ją uzyskać, udoskonalaliśmy nasze receptury, skrupulatnie selekcjonowaliśmy produkty oraz usprawnialiśmy metody produkcji.

Nasza firma posiada opracowany i wdrożony system GMP (Good Hygienic Practice), GHP (Good Manufacturing Practice) oraz HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) jak również pozytywną weryfikację amerykańskiej FDA, co gwarantuje jakość na wysokim poziomie.

Strategia

Strategia firmy Borowik wiąże się ściśle z opracowywaniem i wdrażaniem własnych, oryginalnych koncepcji. Staramy się aby nasze wyroby spełniały wymagania i oczekiwania najbardziej wymagających Konsumentów a tu stawiamy na najdelikatniejsze i najbardziej wrażliwe podniebienia dzieci. Chrupki to przekąska lubiana przez dzieci ale i dorosłych. Dla niemowląt i dzieci chrupki kukurydziane - zawierają wyłącznie grys kukurydziany. Są łatwe do pogryzienia nawet bezzębnymi dziąsłami (przyjemnie masują je podczas ząbkowania). Nasza firma stawia na ciągły rozwój i wysoką jakość produkcji, osiąganą między innymi przez użycie najlepszej jakości surowców - grys kukurydziany - naturalny składnik nie modyfikowany genetycznie – FreeGMO i dobrze wysoko wyspecjalizowanej kadry pracowników. Wieloletnie doświadczenie produkcyjne i handlowe zwiększa atrakcyjność naszej firmy i zapewnia satysfakcjonującą współpracę.


„BOROWIK S.C.” otrzymała Certyfikat Producenta Produktów Organicznych wydany przez DQS Polska sp.z o.o.  PL-EKO-11. Firma „BOROWIK S.C. gwarantuje, że Klient kupując produkt z tym znakiem ma pewność, że został on wyprodukowany zgodnie z rejestracyjnymi normami jakościowymi oraz, że jest pod kontrolą organów certyfikujących.

Czytaj dalej

W firmie używany jest Rewitalizer wody Grander


Skontaktuj się z nami!

Na dzień dzisiejszy współpracujemy z wieloma firmami, hurtowniami, sieciami handlowymi oraz firmami z zagranicy. Mając na uwadze rozwój naszej firmy oraz rozpoznawalność naszych produktów zapraszamy do współpracy hurtownie i sieci handlowe. Nasza firma lubi wyzwania i potrafi dostosować się do wymagań.