Chrupki kukurydziane Borowik

pl en

Nasza oferta

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości wyrobów z ziarna kukurydzy - chrupek kukurydzianych o niespotykanych kształtach i wzorach.. Stwarzamy szerokie możliwości zaspokojenia potrzeb i upodobań współczesnego społeczeństwa, bowiem są to bardzo atrakcyjne i solidne, wysokiej jakości produkty, które mają wiele zalet i cieszą się niezmiennym zainteresowaniem naszych odbiorców i konsumentów. Realizujemy również indywidualne, nietypowe zamówienia na dane produkty, między innymi na: chrupki kulkę - różne rozmiary, chrupkę plecionkę, chrupki w Marce własnej, chrupki na eksport, kaszkę kukurydzianą.

Chrupki kukurydziane

Są od lat znane i cenione na rynkach całej Polski. Nasze popularne przekąski to przetwory spożywcze produkowane metodą ekstruzji najczęściej z mąki kukurydzianej (lub grysu kukurydzianego) Chrupki są surowcem w cukiernictwie do produkcji drażetek i wyrobów w czekoladzie oraz lodów. Jako produkt przekąskowy mogą być jednym z podstawowych składników diet. Przeciętnie spożywana porcja dostarcza 25% dziennego zapotrzebowania organizmu na witaminy z grupy B, witaminą A oraz Selenu.


Kleik kukurydziany BIO-EKO

Bezglutenowy

  • Produkt do bezpośredniego spożycia.
  • Opakowanie jednostkowe/torebka folia / 180 g.
  • Opakowanie zbiorcze - karton po 12 sztuk.
  • Paleta 63 kartony.
  • Termin przydatności do spożycia 12 miesięcy.

Kleik kukurydziany jest wolny od kompozycji smakowych i zapachowych zwanych potocznie aromatami. Produkt nie zawiera emulgatorów – zagęstników, konserwantów, przeciwutleniaczy. W produkcie brak dodatków sygnowanych literką „E”.

Kleik nie jest wzbogacany witaminami i innymi środkami zdrowotnymi. Badania w akredytowanym laboratorium artykułów spożywczych wykazały, że kleik kukurydziany może być zaliczany do produktów bezglutenowych (rozporządzenie komisji[we] nr 41/2009 z dnia 20 stycznia dotyczącej składu etykietowania środków spożywczych odpowiednich dla osob nietolerujących glutenu).

Kleik produkowany jest z polskiej kukurydzy wolnej od GMO.

Kleik kukukurydziany może być świetną bazą wielu różnych potraw. Dodanie świeżych owoców (truskawek, bananów itp.), soków, dżemów pozwoli w prosty sposób uzyskać różne kompozycje smakowe. Przy stosowaniu dodatków witaminowych polecamy zasięgnąć porady lekarza.


Chrupki kukurydziane bezglutenowe BIO-EKO

skręcone

  • Produkt do bezpośredniego spożycia.
  • Opakowanie jednostkowe/torebka folia / 60 g.
  • Opakowanie zbiorcze - zgrzewka po 20 sztuk.
  • Termin przydatności do spożycia 12 miesięcy.

Chrupki kukurydziane są wolne od kompozycji smakowych i zapachowych zwanych potocznie aromatami.

Produkt nie zawiera emulgatorów – zagęstników, konserwantów, przeciwutleniaczy, barwników.

W produkcie brak dodatków sygnowanych literką „E”.

Chrupka nie jest wzbogacana witaminami i innymi środkami zdrowotnymi. Badania w akredytowanym laboratorium artykułów spożywczych wykazały, że chrupka kukurydziana może być zaliczana do bezglutenowych produktów. Rozporządzenie komisji[we] nr 41/2009 z dnia 20 stycznia dotyczącej składu etykietowania środków spożywczych odpowiednich dla osob nietolerujących glutenu. Chrupka produkowana z kukurydzy wolnej od gmo.

Chrupki kukurydziane w postaci spirali posiadają te same walory odżywcze co zwykłe chrupki kukurydziane, lecz ich kształt ułatwia konsumpcję przedewszystkim małym dzieciom jak i osobom dorosłym.

Chrupki kukurydziane

Standard 150 G

Chrupki kukurydziane

Standard 200 G

Chrupki kukurydziane

Muszelka

Chrupki kukurydziane

Plecionka 90 G


„BOROWIK S.C.” otrzymała Certyfikat Producenta Produktów Organicznych wydany przez DQS Polska sp.z o.o.  PL-EKO-11. Firma „BOROWIK S.C. gwarantuje, że Klient kupując produkt z tym znakiem ma pewność, że został on wyprodukowany zgodnie z rejestracyjnymi normami jakościowymi oraz, że jest pod kontrolą organów certyfikujących.

Czytaj dalej

W firmie używany jest Rewitalizer wody Grander


Skontaktuj się z nami!

Na dzień dzisiejszy współpracujemy z wieloma firmami, hurtowniami, sieciami handlowymi oraz firmami z zagranicy. Mając na uwadze rozwój naszej firmy oraz rozpoznawalność naszych produktów zapraszamy do współpracy hurtownie i sieci handlowe. Nasza firma lubi wyzwania i potrafi dostosować się do wymagań.